Projekty zrealizowane w 2014 roku

Zarząd Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. przyznał grant na dofinansowanie naszego projektu.
Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Teatru Muzycznego Capitol otrzymała grant na realizację projektu  pt. "Przegląd twórczości zakazanej w PRL". Przekazana nam niniejsza darowizna jest udzielana  w ramach programu grantowego "BANK AMBITNEJ MŁODZIEŻY" organizowanego przez FUNDACJĘ BANKU ZACHODNIEGO WBK S.A. w porozumieniu z Bankiem Zachodnim WBK SA, który jest głównym donatorem Fundacji BZ WBK S.A.

fundacjabzwbk

Projekt "Przegląd twórczości zakazanej w PRL"jest realizowany we współpracy z Gimnazjum Nr 2 im. J. Mackiewicza we Wrocławiu i adresowany do młodzieży szkół gimnazjalnych i licealnych z terenu Wrocławia i okolic Wrocławia.

Biuro Fundacji Teatru Muzycznego Capitol - 505 189 983
Julita Woźniak, Menadżer ds. projektów - 607 303 068