Capitol od kuchni

19.06.2019. na skwerze przy ul. Bogusławskiego odbył się koncert artystów Teatru Muzycznego Capitol organizowany przy pomocy Fundacji.

Więcej tutaj

Czerwcowe audycje muzyczne

Tym razem na audycjach organizowanych w ramach projektu "KoRepetycje muzyczne" finansowanego przez Miasto Wrocław uczniowie wrocławskich szkół zapoznawali się z tematem piosenki autorskiej, który przygotowały dla nich: Barbara Gołębiowska, Malwina Kulisiewicz, Adrianna Górka, Kinga Wlaszczyk, Karolina Moc i Paula Musiał.

Dzieci dowiedziały się, jak wygląda proces tworzenia utworu muzycznego, po czym napisały i zaśpiewały własne fragmenty piosenek.

Spektakl Szkoły Tańca Nowoczesnego Capitol

7.06.2019 odbyły sie trzy pokazy taneczno-wokalnego spektaklu "Marzenie mam" przygotowanego przez Magdalenę Zamorokę i Jana Nykiela.

Na scenie pojawili się podopieczni Szkoły Tańca Nowoczesnego Capitol: Weronika Dusza, Adrianna Gryc, Amelia Honsza, Magdalena Jóźków, Weronika Kwiatkowska, Martyna Pazdan, Zosia Pysz, Nina Sławińska, Monika Skrzeczkowska, Zofia Zawadzka, Kalina Zych, Kamila Jędruszek, Oliwia Sochacka, Zuzanna Sochacka, Oliwia Straszko, Iga Misiorna, Julia Szuszkiewicz, Ewa Parszuto, Julia Parszuto, Ewa Tabaka, Wiktor Wołowiec, Steve Moon oraz wokalistki: Katarzyna Szczesiul, Aleksandra Szurgot, Julia Stalończyk i Paulina Świątek.

Studium Ciśnień

Po raz trzeci Fundacja jest organizatorem cyklu spektakli z udziałem słuchaczy Studium Musicalowego Capitol.

Zdjecia i opisy wydarzenia znajdziesz tutaj

Program czerwcowych spektakli i koncertów

Zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenia organizowane przez Fundację Teatru Muzycznego Capitol