SEZON ARTYSTYCZNY 2018-2019

W najbliższym sezonie chcemy przedstawić dzieciom i młodzieży nieco inną od dotychczasowej formułę szkoły tańca prowadzonej przez Fundację. Podążając za głównym nurtem działań Fundacji Teatru Muzycznego Capitol, chcielibyśmy poszerzyć formy taneczne o aspekt teatralny i musicalowy.

Nasi doświadczeni choreografowie, będący na co dzień aktorami i tancerzami Teatru Muzycznego Capitol, zaproponują Państwu indywidualne podejście do każdego, kto wykaże zainteresowanie tańcem i pojawi się na zajęciach. Wdrażając różne techniki, przenikając je wzajemnie, będziemy dążyć do uzyskania określonych intencji, opowiedzenia mikro-historyjek i tym samym spróbujemy wykreować świat małych, teatralnych form zawierających podstawowe elementy spektaklu. Bez względu na wzrost, wagę oraz różnego rodzaju ograniczenia, wykorzystamy naturalne predyspozycje naszych uczniów. W tym roku stawiamy na rozwój świadomości ruchowej obejmujący nie tylko naukę kroków, ale również mowę ciała i związane z tym stany emocjonalne. Będziemy również wspólnie kreować umiejętność współpracy oraz wzajemnej akceptacji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu pod numerem telefonu: 505 189 983 !

PLAN ZAJĘĆ

Terminy zajęć          Grupa wiekowa

17:00-18:30            8-11 lat

18:30-20:00            12-14 lat

17:00-18:30            14-18 lat

16:00-17:30            8-11 lat

17:30-19:00            12-14 lat

16:00-17:30            14-18 lat

17:30-19:00            14-18 lat

MIEJSCE: WROCŁAW UL. PIŁSUDSKIEGO 72 , I PIĘTRO, DUŻA SALA BALETOWA

MIESIĘCZNA OPŁATA: 170,00 ZŁ

JEDNORAZOWY UDZIAŁ W ZAJĘCIACH TO KOSZT: 25,00 ZŁ

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH JEST WCZEŚNIEJSZE DOKONANIE WPŁATY NA KONTO FUNDACJI !

KONTAKT: 505 189 983

ZAJĘCIA PROWADZI:

jan nykiel

JAN NYKIEL

Tancerz, aktor, performer, choreograf, muzyk, alpinista. Certyfikowany animator kultury i sztuk cyrkowych Klanzy oraz szermierki scenicznej. Uczęszczał do Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu, do klasy gitary.

Pracuje głównie w technikach tańca współczesnego, ale również: improwizacji, kontakt improwizacji, BCM, tańcu klasycznym, tańcu towarzyskim, akrobatyce, żonglerce ogniem, Jiu - Jitsu i wielu innych.

Od 2010 roku tancerz w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, współpracował z Cloud Theater,Teatrem Arka, Teatrem Neon, Opolskim Teatrem Lalki i Aktora, Teatrem Nowym w Łodzi, Operetką Dolnośląską, Teatrem Duszpasterstwa Akademickiego Antoni, Grupą Na Żywioł, Teatrem Reaktor.