WITAMY W FUNDACJI

TEATRU MUZYCZNEGO CAPITOL

Zajęcia w  Szkole Tańca Nowoczesnego Capitol

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra - pedagodzy, instruktorzy tańca, zawodowi tancerze .

KATARZYNA KOT- MAŁECKA

maleckakasiaWieloletni instruktor Szkoły Tańca Nowoczesnego Capitol we Wrocławiu.

Zawodowa tancerka i instruktor tańca .

Posiada najwyższą , międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich.

Dwukrotna Akademicka Mistrzyni Polski , Wielokrotna Mistrzyni Okręgu Lubelskiego oraz Dolnośląskiego.

Medalistka prestiżowych turniejów tańca w Polsce i Europie.

Obecnie studentka Akademii Muzycznej w Łodzi , wydział wokalno - taneczny

o specjalizacji choreograficznej.

Dyplomowana absolwentka Akademi Muzycznew Łodzi o specjalizacji Technik i Choreograf Tańca.

Obecnie współpracuje z Teatrm Muzycznym Capitol we Wrocławiu oraz Teatrem Komedia także w Wrocławiu.

PIOTR MAŁECKI

maleckipiotrOd 2007 roku tancerz Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz asystent choreografa w wielu jego tytułach.
Wszechstronnie utalentowany. Współpracował m. in. z Operą Wrocławską oraz Teatrem Polskim we Wrocławiu.

Karierę taneczną rozpoczął w 1993 roku w klubie tańca sportowego. Dwa lata później zdobył tytuł mistrza polski w kategorii "duety disco". W 2000 roku zaczął współpracę z Młodzieżowym Teatrem Tańca oraz Klubem Tańca Nowoczesnego we Wrocławiu.

Osiągnięcia m in.

II nagroda na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tańca Współczesnego w Koninie;

Udział w Konferencjach Tańca Współczesnego w Bytomiu;

III miejsce Mistrzostw Polski w Tańcu Nowoczesnym w Brodnicy;

IV i VII miejsce na mistrzostwach Europy i Świata w tańcu nowoczesnym - Niemcy w kategorii hip hop;

Udział w Prezentacjach Współczesnych Form tanecznych Kalisz - scena OFF;

Scena Młodzieżowa - Studio Musicalowe Teatr Muzyczny we Wrocławiu;

"Przystanek Olecko" udział w projekcie kierowanym przez Leszka Bzdyla;

Udział w Bałtyckim Uniwersytecie Tańca - Gdańsk;

Finalista Mistrzostw Polski w tańcu nowoczesnym - Wrocław 2006.

Wielokrotne występy w koncertach galowych oraz koncertach finałowych Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu

W 2007 roku uczestnik II edycji programu telewizyjnego  TVN „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, oraz warsztatów tanecznych w Buenos Aires.

Od 2009 roku czynnie współpracuje z Fundacją Teatru Muzycznego Capitol jako instruktor tańca nowoczesnego i współczesnego.

Do dyspozycji grup oddajemy dużą  salę baletową.

W ofercie nauka :  Hip-hop, New Style, Jazz Dance, , Brodway Jazz, Show Dance i Step.

Zapisywać się można osobiście w biurze fundacji:
Fundacja Teatru Muzycznego Capitol
ul. Piłsudskiego 72, 50-020 Wrocław
I p. (pok. obok sali baletowej)
lub telefonicznie: 505 18 99 83, kom. 607 303 068, p. Julita Woźniak